Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc door profiles ] αγώνας 97 προϊόντα.
Αλεξίπυρα άσπρα UPVC σχεδιαγράμματα πορτών σχεδιαγραμμάτων βινυλίου σύνθετα που προσαρμόζονται
| Πάχος: | 1,5mm-3mm |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | Άριστος |
| Υγιής μόνωση: | Ωραίο. |
Ενιαίος βερνικωμένος ορθογώνιος σχεδιαγραμμάτων παραθύρων ολίσθησης UPVC που προσαρμόζεται
| Σχέδιο: | Σύμφωνα με τη συνήθεια |
|---|---|
| Υλικό: | upvc |
| ύψος: | 60,70. , 80 |
Μόνωση θερμότητας σχεδιαγραμμάτων πορτών καιρικού χλωριδίου που προσαρμόζεται ανθεκτική
| Πάχος: | 1,5mm-3mm |
|---|---|
| Σχέδιο: | σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μόνωση θερμότητας: | Ωραίο. |
Ορθογώνιες UPVC εξωθήσεις 2.5mm σχεδιαγραμμάτων παραθύρων συνήθειας πάχος
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Τύπος ανοίγματος: | Ολίσθηση και Casement |
| Πάχος: | 2.5 ΚΚ |
UV ανθεκτικό UPVC αφρού σχεδιάγραμμα 1.8mm 2.0mm 2.2mm πορτών σχεδιαγράμματος παθητικό πλαστικό
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Τα σχεδιαγράμματα παραθύρων υψηλής ασφαλείας UPVC ξεπερνούν το ανθεκτικό σχέδιο συνήθειας
| Thickness: | 2.5 Mm |
|---|---|
| Opening Type: | Sliding And Casement |
| Durability: | 15 Years |
Τοποθετημένο σε στρώματα αμόλυβδο UPVC παραθύρων και πορτών σχεδιάγραμμα πλαισίων πορτών σχεδιαγραμμάτων
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Αλεξίπυρο UPVC αφρού παράθυρο και πόρτα PVC σχεδιαγράμματος παθητικό για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | upvc |
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
PHI σχεδιαγράμματος αφρού κραμάτων UPVC ρητίνης πλαστική μόνωση θερμότητας σχεδιαγράμματος παραθύρων
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
CNAS παθητικά UPVC αφρού σχεδιαγράμματα κατασκευής κραμάτων ρητίνης σχεδιαγράμματος Soundproof
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |


