Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc door profiles ] αγώνας 97 προϊόντα.
Πλαστικό παράθυρο σχεδιαγράμματος UPVC γλιστρώντας και τοποθετημένο σε στρώματα πόρτα SGS επικυρωμένα
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Καλές ιδιότητες ISO9001 μόνωσης θερμότητας σχεδιαγραμμάτων παραθύρων και πορτών UPVC εγκεκριμένες
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Άσπρη κατασκευή σχεδιαγραμμάτων εξώθησης κοβαλτίου σχεδιαγραμμάτων εξώθησης επιτροπής UPVC πορτών
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Αμόλυβδος UV ανθεκτικός σχεδιαγραμμάτων UPVC παραθύρων και πορτών για την κατασκευή
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
UV ανθεκτικά UPVC αφρού συστήματα παραθύρων σχεδιαγράμματος επικυρωμένα PHI παθητικά
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 2.5mm, 2.8mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Πυρκαγιά - τοποθετημένη σε στρώματα καθυστερών αμόλυβδη συνήθεια εξώθησης σχεδιαγραμμάτων παραθύρων UPVC
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Αμόλυβδα τοποθετημένα σε στρώματα ενιαία σχεδιαγράμματα παραθύρων και πορτών χαντρών UPVC τοποθέτησης υαλοπινάκων
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Πυρκαγιά - σχεδιαγράμματα εξώθησης καθυστερούντω UPVC/αμόλυβδο σχεδιάγραμμα UPVC που προσαρμόζονται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Πλαστική μόνωση θερμότητας σχεδιαγραμμάτων εξώθησης UPVC αμόλυβδο ISO14001 επικυρωμένη
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Ξεχωρίζει το γυαλί που γλιστρά το μαύρο χρώμα σχεδιαγραμμάτων εξώθησης UPVC για την κατασκευή
| Ανοικτός τύπος: | casement, ολίσθηση, παραθυρόφυλλο, ανελκυστήρας και ολίσθηση, |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |


