Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc door profiles ] αγώνας 97 προϊόντα.
Πυρκαγιά - ευρωπαϊκή κουκούλα ISO9001 ύφους UPVC οικοδομικών υλικών καθυστερούντω UPVC εγκεκριμένη
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Πυρίμαχη κουκούλα UPVC για το παράθυρο και την πόρτα κατασκευής
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Διπλές τριπλές παράθυρα και πόρτες κραμάτων ρητίνης παραθύρων αφρού γυαλιού UPVC παθητικές
| Ύφος: | ευρωπαϊκές στροφή και κλίση |
|---|---|
| Σειρά: | 65 και 85 |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Πυρκαγιά - αμόλυβδο 1.8mm 2.0mm 2.2mm σχεδιαγράμματος καθυστερούντω UPVC πάχος εξώθησης
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Σχεδιαγράμματα 100% παραθύρων ολίσθησης εξώθησης UPVC αμόλυβδο πάχος 2.0mm - 2.5mm
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
PHI πιστοποιημένα UPVC αφρού πλαίσια παραθύρων παραθύρων Soundproof γεμισμένα αφρός
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Soundproof υγιής μόνωση σχεδιαγράμματος εξώθησης UPVC κοβαλτίου ανθεκτική στη θερμότητα
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Παθητική UPVC αφρού παραθύρων μόνωση θερμότητας φλογών πυρίμαχη που προσαρμόζεται
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Ο αλεξίπυρος παθητικός PHI παραθύρων αφρού UPVC αφρός γέμισε τα βινυλίου παράθυρα ISO9001
| Ύφος: | ευρωπαϊκές στροφή και κλίση |
|---|---|
| Σειρά: | 65 και 85 |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Προσαρμοσμένο κανάλι του U UPVC Dustproof σύμφωνα με το σχέδιο για το παράθυρο και την πόρτα
| Ύφος: | Προσαρμοσμένο σχέδιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.0mm, 2.2mm, 3.0mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |


