Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc door profiles ] αγώνας 97 προϊόντα.
Αλεξίπυρος πλαστικός UV ανθεκτικός σχεδιαγραμμάτων εξώθησης UPVC για το διαμέρισμα
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Ενιαίο διπλό αμόλυβδο 1.8mm 2.0mm 2.8mm εξώθησης γυαλιού UPVC πάχος σχεδιαγραμμάτων
| Ανοικτός τύπος: | casement, ολίσθηση, παραθυρόφυλλο |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ISO9001 αμόλυβδος σχεδιαγραμμάτων εξώθησης μόνωσης θερμότητας UPVC που προσαρμόζεται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
UV ανθεκτικός αμόλυβδος σχεδιαγραμμάτων εξώθησης γυαλιού UPVC συνήθειας ενιαίος
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Μετριασμένος αμόλυβδος UV ανθεκτικός σχεδιαγραμμάτων εξώθησης γυαλιού UPVC που προσαρμόζεται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Τοποθετημένος σε στρώματα μόνωση ανθεκτικός στη θερμότητα σχεδιαγραμμάτων εξώθησης UPVC που προσαρμόζεται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Ενιαίο βερνικωμένο σχέδιο συνήθειας σχεδιαγραμμάτων πορτών και παραθύρων UPVC μη πλαστικό
| ύψος: | 60,70. , 80 |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Ασφάλεια: | Υψηλός |
Ανθεκτικά σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC που γλιστρούν και Casement άσπρο χρώμα σχεδιαγραμμάτων παραθύρων
| Πάχος: | 2.5 ΚΚ |
|---|---|
| Μήκος: | 5.8m, 5.9m, 6.0m |
| Πλάτος: | 60,70. , 80 |
Ενιαία βερνικωμένα σχεδιαγράμματα 2.5mm πάχος 60mm παραθύρων UPVC ύψος 70mm 80mm
| Width: | 50 Mm |
|---|---|
| Glazing: | Double Glazed,single Glazed,triple Glazing |
| Υψος: | 60,70. , 80 |
σχεδιαγράμματα παραθύρων 50mm UPVC που γλιστρούν Casement καιρικό ανθεκτικό που προσαρμόζεται που ανοίγει
| Weather Resistance: | Excellent |
|---|---|
| Glazing: | Double Glazed,single Glazed,triple Glazing |
| Τύπος ανοίγματος: | Ολίσθηση και Casement |


