Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc door profiles ] αγώνας 97 προϊόντα.
Άσπρα σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC που γλιστρούν και Casement Dustproof παραθύρων που προσαρμόζεται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Οι βινυλίου σύνθετοι τύποι σχεδιαγράμματος πλαισίων πορτών ξεπερνούν την ανθεκτική εύκολη εγκατάσταση
| Πάχος: | 1,5mm-3mm |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ωραίο. |
| Σχέδιο: | σύμφωνα με το σχέδιο |
Χαμηλή κατωφλιών UPVC γαλλική μόνωση θερμότητας πορτών Soundproof για την κατασκευή
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
| Εφαρμογή: | κατασκευή, buliding παράθυρα, στεγάζοντας διακόσμηση |
Προσαρμοσμένο περιβλήμα UPVC αντοχής στις καιρικές συνθήκες ή προφίλ εκτόξευσης συρόμενων παραθύρων
| Shape: | Customized |
|---|---|
| Weather Resistance: | Excellent |
| Open Type: | Casement Or Sliding |
Αντοχή σε αντίκτυπο Ανθεκτικές στις καιρικές συνθήκες περιβλήματα UPVC ή προφίλ εκτόξευσης με σύρση
| Shape: | Customized |
|---|---|
| Applicable Site: | Internal |
| Weather Resistance: | Excellent |
Διπλό ευρωπαϊκό ύφος πορτών ζωνών UPVC γαλλικό για τη διακόσμηση κατοικίας
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας και διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Κατώτατο κατώτατο όριο Upvc γαλλική πόρτα για διακόσμηση κατοικιών
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Στυλ: | Χαμηλό κατώτατο όριο |
| Εφαρμογή: | κατασκευή, buliding παράθυρα, στεγάζοντας διακόσμηση |
UPVC Veka γαλλική πορτών χαμηλή μόνωση θερμότητας κατωφλιών Dustproof που προσαρμόζεται
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας και διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Αλεξίπυρες κατασκευής UPVC γλιστρώντας ιδιότητες μόνωσης παραθύρων και πορτών άριστες
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας και διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
SGS αμόλυβδων γλιστρώντας παραθύρων UPVC και Co-Extrusion πορτών σχεδιαγραμμάτων εγκεκριμένο
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |


