Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc door profiles ] αγώνας 97 προϊόντα.
Διαφορετικό σχέδιο οικοδομικού υλικού οικοδόμησης πλαισίων παραθύρων μορφής UPVC του U
| Ύφος: | Προσαρμοσμένο σχέδιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Ορθογώνια Casement UPVC ολίσθησης σχεδιαγράμματα για τις πόρτες και τα παράθυρα
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σύμφωνα με τη συνήθεια |
| Τύπος προφίλ: | Παράθυρο |
Προφίλ PVC ανθεκτικά στη φωτιά για παράθυρα και πόρτες
| Impact Resistance: | High |
|---|---|
| Thermal Insulation: | Good |
| Length: | Customized |
Ανθεκτικό στα UV Προσαρμόσιμο Lamiante Upvc Profile Co Extrusion Upvc Profile για παράθυρο
| Free Sample: | Available |
|---|---|
| Open Type: | Casement Or Sliding |
| Fire Resistance: | Self-extinguishing |
Προσαρμοσμένα ανθεκτικά στη φωτιά προφίλ UPVC σε μήκος αυτοσβήσεως
| Fire Resistance: | Self-extinguishing |
|---|---|
| Length: | Customized |
| Free Sample: | Available |
Προφίλ UPVC για ανθεκτικές εσωτερικές δομές
| Surface Treatment: | Smooth |
|---|---|
| Applicable Site: | Internal |
| Forming Method: | Extrusion |
SGS πορτών Soundproof UPVC ολίσθησης πορτών UV ανθεκτικής UPVC κλίσης και στροφής επικυρωμένο
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
παράθυρο και πόρτα δύο διαδρομών ISO9001 γυαλιού UPVC 5mm ενιαίες συρόμενες εγκεκριμένα
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Άσπρη ενιαία βερνικωμένη UPVC παραθύρων θερμότητας μόνωση θορύβου συντήρησης αδιάβροχη
| Πάχος: | 2.5 ΚΚ |
|---|---|
| Διάρκεια: | 15 έτη |
| Μορφή: | Ορθογώνιος |
UV ανθεκτικά UPVC ολίσθησης παράθυρα κλίσης και στροφής πορτών Insectproof UPVC
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |


