Alle producten
-
UPVC-Deurprofielen
-
UPVC-Vensterprofielen
-
UPVC-Uitdrijvingsprofielen
-
upvc openslaand raam
-
upvc glijdend venster
-
De Franse Deur van UPVC
-
UPVC-Schuifdeur
-
Het thermische venster van het onderbrekingsaluminium
-
De thermische Deuren van het Onderbrekingsaluminium
-
Venster en Deurhardware
-
De Bouwmaterialen van UPVC
-
UPVC-Schuimvenster
-
UPVC-Schuimprofiel
zoekwoorden [ upvc door profiles ] bij elkaar passen 97 producten.
U van het de BouwBouwmateriaal van het Vormupvc Raamkozijn het Verschillende Ontwerp
| Stijl: | Aangepast Ontwerp |
|---|---|
| Dikte: | 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |
Rechthoekige het Glijden Gordijnstofupvc Profielen voor Deuren en Vensters
| Grootte: | Volgens ontwerp |
|---|---|
| Ontwerp: | Volgens de gewoonte |
| Profieltype: | Venster |
Brandbestendige PVC-profielen voor ramen en deuren
| Impact Resistance: | High |
|---|---|
| Thermal Insulation: | Good |
| Length: | Customized |
UV-bestendige aanpasbare lamineerbare PVC-profiel co-extrusie PVC-profiel voor ramen
| Free Sample: | Available |
|---|---|
| Open Type: | Casement Or Sliding |
| Fire Resistance: | Self-extinguishing |
Op maat gemaakte brandwerende UPVC-profielen in zelfblussende lengte
| Fire Resistance: | Self-extinguishing |
|---|---|
| Length: | Customized |
| Free Sample: | Available |
Extrudeerde UPVC-profielen voor duurzame interne structuren
| Surface Treatment: | Smooth |
|---|---|
| Applicable Site: | Internal |
| Forming Method: | Extrusion |
Geluiddichte UPVC-van de Schuifdeur UV Bestand UPVC Schuine stand en Draai Verklaard Deurensgs
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |
5mm Enige Glasupvc Glijdende Venster en Deur Twee Goedgekeurd Spoor ISO9001
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |
De witte Enige Verglaasde UPVC-Isolatie van het het Behouds Waterdichte Lawaai van de Venstershitte
| Dikte: | 2.5 MM. |
|---|---|
| Duurzaamheid: | 15 jaar |
| Vorm: | Rechthoekig |
UV Bestand UPVC-van de Schuifdeur Insectproof UPVC Schuine stand en Draai Vensters
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |


