Alle producten
-
UPVC-Deurprofielen
-
UPVC-Vensterprofielen
-
UPVC-Uitdrijvingsprofielen
-
upvc openslaand raam
-
upvc glijdend venster
-
De Franse Deur van UPVC
-
UPVC-Schuifdeur
-
Het thermische venster van het onderbrekingsaluminium
-
De thermische Deuren van het Onderbrekingsaluminium
-
Venster en Deurhardware
-
De Bouwmaterialen van UPVC
-
UPVC-Schuimvenster
-
UPVC-Schuimprofiel
zoekwoorden [ upvc door profiles ] bij elkaar passen 97 producten.
Van de de Profielen Rechthoekig Hoog Veiligheid van het gordijnstofupvc Venster de Douaneontwerp
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Ontwerp: | Volgens de gewoonte |
| openingstype: | Het glijden en Gordijnstof |
Schokbestendig / zelfverdoofbaar UPVC-extrusieprofiel
| Fire Resistance: | Self-extinguishing |
|---|---|
| Applicable Site: | Internal |
| Thermal Insulation: | Good |
Weerbestendige UPVC-extrusieprofiel voor Windows
| Open Type: | Casement Or Sliding |
|---|---|
| Impact Resistance: | High |
| Length: | Customized |
De witte Profielen van het Kleurenupvc Venster in Diverse Grootte en Aangepaste Ontwerpen
| Kleur: | Wit, grijs, groen, zwart en Gelamineerd |
|---|---|
| Dikte: | 2.5 MM. |
| Profieltype: | Venster |
Gordijnstof van het vensterupvc de Glijdende Profiel niet Plastic voor de Bouw Projecten
| Beglazing: | Verglaasd dubbel, enige Verglaasde, drievoudige Verglazing |
|---|---|
| Ontwerp: | Volgens de gewoonte |
| Dikte: | 2.5 MM. |
UV-resistentie co-extrusie UPVC vensterprofielen voor ramen en deuren
| Thickness: | Customized |
|---|---|
| Forming Method: | Extrusion |
| Applicable Site: | Internal |
Hoge impact interne UPVC-extrusieprofielen met glad oppervlak weerbestand
| Impact Resistance: | High |
|---|---|
| Thickness: | Customized |
| Surface Treatment: | Smooth |
Aangepaste de Bouw van de het Profielupvc Deur van rechthoekupvc Bouwmaterialen
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 3.0, 3.5mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |
De hoge Profielen van het Veiligheidsupvc Venster kiezen/Dubbele Verglaasde Vensterprofielen uit
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| Width: | 60mm,70mm,80mm,88mm,112mm |
| Opening Type: | Sliding And Casement |
De vuurvaste UPVC-Bouw van Grey Black Color Laminated For van het Vensterprofiel
| Open Type: | gordijnstof of het glijden |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm, 2.0mm en 2.8mm |
| Garantie: | 5-10 jaar |


