Alle producten
-
UPVC-Deurprofielen
-
UPVC-Vensterprofielen
-
UPVC-Uitdrijvingsprofielen
-
upvc openslaand raam
-
upvc glijdend venster
-
De Franse Deur van UPVC
-
UPVC-Schuifdeur
-
Het thermische venster van het onderbrekingsaluminium
-
De thermische Deuren van het Onderbrekingsaluminium
-
Venster en Deurhardware
-
De Bouwmaterialen van UPVC
-
UPVC-Schuimvenster
-
UPVC-Schuimprofiel
zoekwoorden [ upvc ] bij elkaar passen 147 producten.
Kies/het Dubbele/Drievoudige/Aangemaakte Aangepaste Materiaal van het Glasopenslaande raam UPVC uit
| Waterstrakheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Luchtstrakheid: | Uitstekend |
| Grootte: | Aangepast |
Niet Plastic Rechthoekige Witte UPVC-Profielenweerbestendigheid
| Vorm: | Rechthoekig |
|---|---|
| Duurzaamheid: | 15 jaar |
| openingstype: | Het glijden en Gordijnstof |
Weerbestendige UPVC-ruit met staalversterking
| De Weerstand van de windlading: | Uitstekend. |
|---|---|
| Waterdichtheid: | Uitstekend. |
| Material: | UPVC |
Dubbel geglazuurd UPVC-schuifvenster met dubbele EPDM-dichting
| Duurzaamheid: | Langdurig |
|---|---|
| Materiaal: | upvc |
| Glastype: | Kies/Verglaasd Dubbel uit |
UPVC-schuiframen verbeteren de veiligheid en stijl van het huis
| Toepassing: | , buliding vensters, huisvestende decoratie |
|---|---|
| Veiligheid: | Hoog |
| Grootte: | Aanpasbaar |
Van de de Profielen UVweerstand van de chlorideupvc Deur Aangepaste de Hitteisolatie
| Installatie: | Gemakkelijk |
|---|---|
| het verouderen weerstand: | 5 jaar |
| Materiaal: | upvc |
Aangepaste van de de Bouwmaterialenupvc Bouw van UPVC het Kanaalprofielen van U
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 3.0, 3.5mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |
Vinyl Samengestelde UPVC-Aangepaste de Geluidsisolatie Hoge Prestaties van Deurprofielen
| Grootte: | Klantgericht |
|---|---|
| Brandweerstand: | Uitstekend |
| Materiaal: | upvc |
Brand - de Aangepaste Profielen van de vertragersupvc Uitdrijving/Loodvrij UPVC-Profiel
| Open Type: | gordijnstof of het glijden |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm, 2.0mm en 2.2mm |
| Garantie: | 5 jaar |
Geluiddichte UPVC-van de Schuifdeur UV Bestand UPVC Schuine stand en Draai Verklaard Deurensgs
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |


