Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc ] αγώνας 147 προϊόντα.
Ενιαίο/διπλό/τριπλό/μετριασμένο Casement γυαλιού υλικό παραθύρων UPVC που προσαρμόζεται
| Συμπίεση νερού: | Άριστος |
|---|---|
| Συμπίεση αέρα: | Άριστος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Μη πλαστική ορθογώνια άσπρη καιρική αντίσταση σχεδιαγραμμάτων UPVC
| Μορφή: | Ορθογώνιος |
|---|---|
| Διάρκεια: | 15 έτη |
| Τύπος ανοίγματος: | Ολίσθηση και Casement |
Αδιάβροχο τζάμι με σκελετό UPVC με ατσάλινη ενίσχυση
| Αντίσταση φορτίων αέρα: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Σφιχτότητα νερού: | Εξαιρετικό. |
| Material: | UPVC |
Διπλό γυάλινο διασταυρωμένο παράθυρο UPVC με διπλή σφραγίδα EPDM
| Δυνατότητα: | Μακροχρόνια |
|---|---|
| Υλικό: | upvc |
| Τύπος γυαλιού: | Ενιαίος/διπλός που βερνικώνεται |
Τα συρόμενα παράθυρα UPVC βελτιώνουν την ασφάλεια και το στυλ του σπιτιού
| Εφαρμογή: | , buliding παράθυρα, στεγάζοντας διακόσμηση |
|---|---|
| Ασφάλεια: | Υψηλή |
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
Χλωριδίου UPVC πορτών σχεδιαγραμμάτων μόνωση θερμότητας αντίστασης που προσαρμόζεται UV
| Εγκατάσταση: | Εύκολος |
|---|---|
| αντίσταση γήρανσης: | 5 έτη |
| Υλικό: | upvc |
Προσαρμοσμένα σχεδιαγράμματα καναλιών του U οικοδόμησης οικοδομικών υλικών UPVC UPVC
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 3.0, 3.5mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Βινυλίου σύνθετη UPVC πορτών υψηλή επίδοση μόνωσης σχεδιαγραμμάτων υγιής που προσαρμόζεται
| Μέγεθος: | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | Άριστος |
| Υλικό: | upvc |
Πυρκαγιά - σχεδιαγράμματα εξώθησης καθυστερούντω UPVC/αμόλυβδο σχεδιάγραμμα UPVC που προσαρμόζονται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
SGS πορτών Soundproof UPVC ολίσθησης πορτών UV ανθεκτικής UPVC κλίσης και στροφής επικυρωμένο
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |


