Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc ] αγώνας 147 προϊόντα.
Casement κλίσης και στροφής UPVC παράθυρο ο ανοικτός εσωτερικός ISO πιστοποιημένο
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας, διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων και τριπλό γυαλί |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Δύο/τρεις διαδρομή UPVC τοποθετημένη σε στρώματα μόνωση θερμότητας συρόμενων πορτών
| Ύφος: | Συρόμενη πόρτα |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Καλής απόδοσης UPVC γαλλικές πορτών παθητικές διπλές πόρτες Bifold κατωφλιών ζωνών χαμηλές
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας και διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Πυρκαγιά - αμόλυβδο 1.8mm 2.0mm 2.2mm σχεδιαγράμματος καθυστερούντω UPVC πάχος εξώθησης
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Πυρκαγιά - ευρωπαϊκή κουκούλα ISO9001 ύφους UPVC οικοδομικών υλικών καθυστερούντω UPVC εγκεκριμένη
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
UPVC ζωνών παραθύρων άσπρο πλαίσιο παραθύρων σχεδιαγραμμάτων αμόλυβδο γλιστρώντας
| Ύφος: | upvc συρόμενες παράθυρο και πόρτα |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Σύγχρονο Casement UPVC CE σχεδίου γυαλιού σχαρών παραθύρων διπλό εγκεκριμένο
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας, διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων και τριπλό γυαλί |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Casement UPVC κοίλο CE ISO παραθύρων γυαλιού παραθύρων παραθυρόφυλλων εγκεκριμένο
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας, διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων και τριπλό γυαλί |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Παράθυρο κλίσης και στροφής cOem UPVC/βερνικωμένα διπλάσιο Casement παράθυρα 2.8mm πάχος
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας, διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων και τριπλό γυαλί |
| Ύφος: | Αυστραλία AS1047 |
UV ανθεκτικό γκρίζο σχέδιο συνήθειας μόνωσης θερμότητας σχεδιαγραμμάτων πορτών χλωριδίου UPVC
| Σχέδιο: | σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρες, γκρίζες, μαύρες, πράσινες, χρυσές βαλανιδιές |
| Πάχος: | 1,5mm-3mm |


