Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc ] αγώνας 147 προϊόντα.
Αμόλυβδος UV ανθεκτικός σχεδιαγραμμάτων UPVC παραθύρων και πορτών για την κατασκευή
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Τοποθετημένο σε στρώματα αμόλυβδο UPVC παραθύρων και πορτών σχεδιάγραμμα πλαισίων πορτών σχεδιαγραμμάτων
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.2mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Καλές ιδιότητες ISO9001 μόνωσης θερμότητας σχεδιαγραμμάτων παραθύρων και πορτών UPVC εγκεκριμένες
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
Εξαιρετικό παράθυρο 70 με θερμική μόνωση και εύκολη συντήρηση
| Θερμική μόνωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Glass: | Single/ Double/ Triple/ Laminated/ Tempered |
| Water Tightness: | Excellent |
80mm ύψους ολίσθησης και Casement PVC παράθυρα για την εγχώρια διακόσμηση
| Μορφή: | Ορθογώνιος |
|---|---|
| Τζάμια: | Διπλάσιο που βερνικώνονται, ενιαία βερνικωμένη, τριπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων |
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο |
Εγκεκριμένα ISO9001 εξαρτήματα παραθύρων αργιλίου και παραθύρων πορτών υλικού πορτών
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | upvc παράθυρο και πόρτα, παράθυρο αργιλίου και πόρτα |
| Τύπος: | κλειδαριά, λαβή, άρθρωση και ούτω καθεξής |
Λευκό 60mm Αλουμίνιο διασταυρούμενο παράθυρο με εξοικονόμηση ενέργειας μονό/διπλό γυαλί EPDM σύστημα σφράγισης
| Τύπος: | Ολίσθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Πάχος πλαισίων: | 60 χιλιοστά |
Προφίλ PVC ανθεκτικά στη φωτιά για παράθυρα και πόρτες
| Impact Resistance: | High |
|---|---|
| Thermal Insulation: | Good |
| Length: | Customized |
κάθετο προφίλ παραθύρου αμερικανικού στυλ
| Αντοχή σε πρόσκρουση: | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γλυκό |
Οι βινυλίου σύνθετοι τύποι σχεδιαγράμματος πλαισίων πορτών ξεπερνούν την ανθεκτική εύκολη εγκατάσταση
| Πάχος: | 1,5mm-3mm |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ωραίο. |
| Σχέδιο: | σύμφωνα με το σχέδιο |


