Όλα τα Προϊόντα
-
Σχεδιαγράμματα πορτών UPVC
-
Σχεδιαγράμματα παραθύρων UPVC
-
Σχεδιαγράμματα εξώθησης UPVC
-
upvc casement παράθυρο
-
upvc γλιστρώντας παράθυρο
-
Γαλλική πόρτα UPVC
-
Συρόμενη πόρτα UPVC
-
Θερμικό παράθυρο αργιλίου σπασιμάτων
-
Θερμικές πόρτες αλουμινίου σπασιμάτων
-
Υλικό παραθύρων και πορτών
-
Οικοδομικά υλικά UPVC
-
Παράθυρο αφρού UPVC
-
Σχεδιάγραμμα αφρού UPVC
λέξεις-κλειδιά [ upvc ] αγώνας 147 προϊόντα.
Σχεδιαγράμματα 100% παραθύρων ολίσθησης εξώθησης UPVC αμόλυβδο πάχος 2.0mm - 2.5mm
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Τοποθετημένος σε στρώματα μόνωση ανθεκτικός στη θερμότητα σχεδιαγραμμάτων εξώθησης UPVC που προσαρμόζεται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Ενιαίο γυαλί UPVC 2 διπλό σφραγίζοντας σύστημα ISO9001 παραθύρων EPDM διαδρομής γλιστρώντας
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας και διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων |
| Ανοικτό ύφος: | Ολίσθηση |
Άσπρα Casement κλίσης και στροφής χρώματος UPVC παράθυρα ανοικτό εσωτερικό ISO9001 επικυρωμένα
| Υλικό: | upvc |
|---|---|
| Γυαλί: | γυαλί χαντρών ενιαίας, διπλής τοποθέτησης υαλοπινάκων και τριπλό γυαλί |
| Ύφος: | Ευρωπαϊκό ύφος |
Μετριασμένος αμόλυβδος UV ανθεκτικός σχεδιαγραμμάτων εξώθησης γυαλιού UPVC που προσαρμόζεται
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Αλεξίπυρο UPVC αφρού παράθυρο και πόρτα PVC σχεδιαγράμματος παθητικό για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | παράθυρο και πόρτα, κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | upvc |
| Ύφος: | ευρωπαϊκό παράθυρο και πόρτα PVC |
Αλουμινίου UPVC πόρτες και παράθυρα χειροπέδες / ψευδάργυρο Upvc και αλουμινίου παράθυρο υλικό
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | upvc παράθυρο και πόρτα, παράθυρο αργιλίου και πόρτα |
| Τύπος: | κλειδαριά, λαβή, άρθρωση και ούτω καθεξής |
Αμόλυβδα τοποθετημένα σε στρώματα ενιαία σχεδιαγράμματα παραθύρων και πορτών χαντρών UPVC τοποθέτησης υαλοπινάκων
| Ανοικτός τύπος: | casement ή ολίσθηση |
|---|---|
| Πάχος: | 1.8mm, 2.0mm και 2.8mm |
| Εξουσιοδότηση: | 5-10 έτη |
Μέρη UPVC ISO9001 υλικού παραθύρων και πορτών Roto επικυρωμένα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | κλειδαριά, λαβή, άρθρωση και ούτω καθεξής |
| Προέλευση: | Κίνα, Γερμανία, Αμερική |
UPVC λαβές πορτών και πορτών και παραθύρων υλικού παραθύρων αντιοξειδωτικές
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | upvc παράθυρο και πόρτα, παράθυρο αργιλίου και πόρτα |
| Τύπος: | κλειδαριά, λαβή, άρθρωση και ούτω καθεξής |


