Alle producten
-
UPVC-Deurprofielen
-
UPVC-Vensterprofielen
-
UPVC-Uitdrijvingsprofielen
-
upvc openslaand raam
-
upvc glijdend venster
-
De Franse Deur van UPVC
-
UPVC-Schuifdeur
-
Het thermische venster van het onderbrekingsaluminium
-
De thermische Deuren van het Onderbrekingsaluminium
-
Venster en Deurhardware
-
De Bouwmaterialen van UPVC
-
UPVC-Schuimvenster
-
UPVC-Schuimprofiel
zoekwoorden [ upvc ] bij elkaar passen 147 producten.
Loodvrije Venster en Deurprofielenupvc UV Bestand voor Bouw
| Open Type: | gordijnstof of het glijden |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm, 2.0mm en 2.8mm |
| Garantie: | 5-10 jaar |
Gelamineerd Venster en Deur het Kaderprofiel van de Profielen Loodvrij UPVC Deur
| Open Type: | gordijnstof of het glijden |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm, 2.0mm en 2.2mm |
| Garantie: | 5-10 jaar |
Het Venster en de Deur Goedgekeurde de Isolatie Goede Eigenschappen ISO9001 van de Profielenhitte van UPVC
| Stijl: | het Europese venster en de deur van pvc |
|---|---|
| Dikte: | 1.8mm 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing: | venster en deur, bouw |
Uitstekend raam van de serie 70 met warmte-isolatie en eenvoudig onderhoud
| Thermische isolatie: | Uitstekend. |
|---|---|
| Glass: | Single/ Double/ Triple/ Laminated/ Tempered |
| Water Tightness: | Excellent |
80mm het Glijden en de Openslaande ramen van Hoogtepvc voor Huisdecoratie
| Vorm: | Rechthoekig |
|---|---|
| Beglazing: | Verglaasd dubbel, enige Verglaasde, drievoudige Verglazing |
| Grootte: | Volgens ontwerp |
Aluminiumvenster en van het de Deurvenster van de Deurhardware ISO9001 Goedgekeurde Toebehoren
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | upvc venster en deur, aluminiumvenster en deur |
| Type: | slot, handvat, scharnier etc. |
Wit 60 mm aluminium schuifvenster met energiebesparend EPDM-verzegelingssysteem met enkel/dubbel glas
| Type: | Glijden |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kaderdikte: | 60 mm |
Brandbestendige PVC-profielen voor ramen en deuren
| Impact Resistance: | High |
|---|---|
| Thermal Insulation: | Good |
| Length: | Customized |
Verticaal raamprofiel in Amerikaanse stijl
| Schokbestendigheid: | Hoog |
|---|---|
| Dikte: | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling: | Glanz |
De vinyl Samengestelde Profieltypes van het Deurkader doorstaan Bestand Gemakkelijke Installatie
| Dikte: | 1,5 mm-3 mm |
|---|---|
| Hitteisolatie: | Dat is goed. |
| Ontwerp: | volgens tekening |


