Alle producten
-
UPVC-Deurprofielen
-
UPVC-Vensterprofielen
-
UPVC-Uitdrijvingsprofielen
-
upvc openslaand raam
-
upvc glijdend venster
-
De Franse Deur van UPVC
-
UPVC-Schuifdeur
-
Het thermische venster van het onderbrekingsaluminium
-
De thermische Deuren van het Onderbrekingsaluminium
-
Venster en Deurhardware
-
De Bouwmaterialen van UPVC
-
UPVC-Schuimvenster
-
UPVC-Schuimprofiel
zoekwoorden [ perfis da porta de upvc ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "perfis da porta de upvc" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
Twee/Drie Spoor UPVC Schuifdeur Gelamineerde Hitteisolatie
| Stijl | Schuifdeur |
|---|---|
| Dikte | 1.8mm, 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing | venster en deur, bouw |
| Naam | Liyuan |
Anti-diefstal UPVC-Schuifdeur Vuurvaste Lift en Schuifdeur voor Villahuis
| Stijl | Schuifdeur |
|---|---|
| Dikte | 2.0mm, 2.2mm |
| Toepassing | venster en deur, bouw |
| Naam | Liyuan |
Verticaal raamprofiel in Amerikaanse stijl
| Schokbestendigheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
| Toepasselijke Plaats | Intern |
Op maat gemaakte UPVC weerbestendige behuizing of schuifvenster extrusieprofiel
| Shape | Customized |
|---|---|
| Weather Resistance | Excellent |
| Open Type | Casement Or Sliding |
| Thermal Insulation | Good |
Weerbestendige UPVC-extrusieprofiel voor Windows
| Open Type | Casement Or Sliding |
|---|---|
| Impact Resistance | High |
| Length | Customized |
| Uv Resistance | High |
UV-bestendige aanpasbare lamineerbare PVC-profiel co-extrusie PVC-profiel voor ramen
| Free Sample | Available |
|---|---|
| Open Type | Casement Or Sliding |
| Fire Resistance | Self-extinguishing |
| Thickness | Customized |
Brandbestendige PVC-profielen voor ramen en deuren
| Impact Resistance | High |
|---|---|
| Thermal Insulation | Good |
| Length | Customized |
| Uv Resistance | High |
Duitse hardware Aluminium Casement Window met geluidsisolatie 30-40 DB en Chinese hardware
| Oppervlak | Gecoate |
|---|---|
| Sound Insulation | 30-40 DB |
| Thermal Conductivity | 0.2-0.3 W/mK |
| Open stijl | gordijnstof, het glijden |


